Małe grupy

Kameralna atmosfera, więcej czasu na interakcję i ćwiczenie umiejętności mówienia.
w

Zajęcia z native speakerem

To najłatwiejszy i najszybszy sposób nauki angielskiego.

Nowoczesne nauczanie

Technologia jest wszędzie, więc dla nas to naturalne, że jest też obecna na naszych zajęciach.

Zajęcia "szyte na miarę"

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb zarówno na zajęciach grupowych, jak i indywidualnych.

%

zdawalność egzaminów

lata doświadczenia w nauczaniu na różnych poziomach

%

powracających klientów

Chcesz więcej informacji?

Odkryj idealny kurs dla Twojego dziecka już teraz! Poświęć tylko 2-3 min.

Nie masz teraz czasu na pisanie?
A może wolisz rozmawiać przez telefon?

Nasi Lektorzy

Izabela Leathem

Izabela Leathem

lektor, nauczyciel dyplomowany

Korzystanie z nowoczesnych technologii w uczeniu się języka i zarażanie nimi innych to moja pasja. Jestem ambasadorem programu Quizlet do nauki słownictwa i Microsoft Innovative Educator, ale w Getgo korzystamy też z mnóstwa innych pomocnych stron i aplikacji. Jeżeli nie przepadasz za kserówkami i nigdy nie możesz ich znaleźć, jesteś w ciągłym biegu i nie masz czasu na spokojną naukę z książki, przekonaj się do nowoczesnych narzędzi pomocnych w nauce angielskiego. Te, których używam pomogą Ci się uczyć, gdzie chcesz i kiedy chcesz, na komórce lub na laptopie, na sofie po pracy w domu lub w przerwie na lunch.
Uczę angielskiego od 22 lat – w szkołach publicznych i językowych, dzieci, młodzież i dorosłych. Każdego słuchacza i każdą grupę wiekową traktuję indywidualnie. U dzieci rozbudzam pasję do języka, jednocześnie rozwijając niezbędne umiejętności, dla młodzieży przygotowuję zaskakujące zadania, dzięki czemu utrzymuję ich zainteresowanie, starszych przygotowuję z sukcesami do Egzaminu Ósmoklasisty, (jestem egzaminatorem OKE), Matury podstawowej i rozszerzonej, a z dorosłymi dyskutuję na bardziej i mniej poważne tematy oraz pokazuję, że na gry językowe nigdy nie jesteśmy za starzy.
Prywatnie w bardzo rzadkich wolnych chwilach zwiedzam z mężem inne kraje i poznaję ich fascynującą kulturę, a na co dzień próbuję ogarnąć małego urwisa yorka.

Gordon Leathem

Gordon Leathem

lektor, native speaker

Po 15 latach pracy w różnych szkołach w Meksyku i Radomiu otworzyłem swoją szkołę. To co jest dla mnie niezwykle ważne, to podejście do słuchaczy. Zawsze staram się ich poznać bardziej nie tylko na zajęciach, ale i w życiu prywatnym. Dla mnie to przyjemność, a Was zmusza to do mówienia.
Od lat przygotowuję też słuchaczy do różnych egzaminów Cambridge (YLE, PET, FCE, CAE, CPE,) i mimo że jestem native speakerem, znam na wylot państwowe egzaminy: Egzamin Ósmoklasisty oraz Maturę podstawową i rozszerzoną.
Na co dzień jako rodowity Kanadyjczyk, ale pół-Irlanczyk łączę wrodzoną uprzejmość z pasją, więc nie ma miejsca na nudę. Od 21 lat mieszkam w Radomiu i wiem o nim więcej niż niektórzy rodowici mieszkańcy. Moją pasją jest historia i „general trivia” – interesujące, chociaż niezbyt przydatne w codziennym życiu ciekawostki.

Opinie

            Gordon był chyba moim pierwszym nauczycielem – native speakerem. Bedąc młodszym nie do końca umiałem posługiwać się na tyle biegle angielskim, by się porozumiewać bez problemu podczas lekcji. Mimo tego, lekcje z Gordonem zawsze były dla mnie w pełni zrozumiałe i powoli wdrażałem się w tajniki władania angielszczyzną. Każda lekcja była doskonale zaplanowana co do minuty, lecz nie istniało coś takiego jak sztywna atmosfera. Zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób, niezależnie od tego, czy na nich była omawiana gramatyka, czy słownictwo, czy formy pisemne wymagane na różnych egzaminach.
            Nie należałem do grona najlepszych uczniów, wiele razy pytałem o to co było dla mnie niejasne, Gordon zawsze znajdował czas by spróbować omówić problem w inny, możliwie bardziej zrozumiały dla mnie sposób. Na tle wszystkich moich dotychczasowych nauczycieli języka angielskiego muszę przyznać, że wyróżniał się znacznie na plus i to on przeprowadził mnie przez drogę do opanowania języka, a swoją wiedzę mogę poświadczyć certyfikatem CAE.
Hubert

Chcesz więcej informacji?

Odkryj idealny kurs dla Twojego dziecka już teraz! Poświęć tylko 2-3 min.

Nie masz teraz czasu na pisanie?
A może wolisz rozmawiać przez telefon?

Copyright © 2016-2019 getgo                                                                                                                     733-740-440    biuro@getgo.com.pl

Pin It on Pinterest

Share This