MÓWIĄ O NAS

 
 
w
 
 

Naukę języka angielskiego rozpoczęłam już w bardzo młodym wieku i Gordon był jednym z moich pierwszych nauczycieli – native speakerów. Jest to nauczyciel, który podchodzi do swoich obowiązków w sposób profesjonalny. Nawet kiedy mój poziom języka angielskiego nie był wysoki, jego lekcje zawsze były zrozumiałe. Kiedy dane zagadnienie nie było dla mnie jasne za pierwszym razem, Gordon zawsze potrafił wytłumaczyć go w inny, bardziej zrozumiały sposób. Jego lekcje przebiegały w miłej atmosferze i nie były stresujące mimo tego, że był wymagającym nauczycielem. Gordon ma także bardzo dobry kontakt z uczniami. Niewątpliwie był on jednym z moich najlepszych nauczycieli języka angielskiego i pomógł mi w zdobyciu certyfikatu FCE, a także CAE.

Zapisz

Zuzia

Przez 11 lat mojej nauki języka angielskiego miałem do czynienia z wieloma lektorami, zarówno polskojęzycznymi, jak i native speakerami. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Gordon Leathem był najlepszym nauczycielem, z jakim pracowałem. Atmosfera na zajęciach z nim zawsze była przyjazna i zachęcała do otwartości, nigdy nie miałem problemu z zapytaniem o jakiekolwiek zagadnienie, którego nie rozumiałem. Gordon zawsze służył pomocą, był życzliwy i wyrozumiały, jednocześnie profesjonalnie i przejrzyście tłumacząc elementy programu nauczania. Do każdych zajęć podchodził sumiennie i rzetelnie, zawsze doskonale przygotowany, co sprawiało, że lekcje były urozmaicone i ciekawe. Pod jego opieką zdałem egzaminy FCE, CAE i rozwinąłem pełną swobodę w posługiwaniu się językiem. Przystępność nauczania, umiejętność przygotowania do egzaminów i niezrównana osobowość są tym, co stawia Gordona ponad innymi lektorami.
Mateusz

 
 
 
 

Nauczyciel-legenda, potrafiący dotrzeć do każdego, zapewniający na zajęciach zarówno wspaniałą rozrywkę jak i sporą dawkę wiedzy. Jedyny z którym można ćwiczyć rozmowę w tematach od nierównego parkowania poprzez dyskusje na temat ekspedientek w Witamince aż do Illuminati. To ta niezwykła atmosfera i brak stresu sprawia ze na lekcje z Gordonem zawsze przychodziło się w dobrym humorze. Polecam z całego serca!

Zapisz

Kasia

            Gordon był chyba moim pierwszym nauczycielem – native speakerem. Bedąc młodszym nie do końca umiałem posługiwać się na tyle biegle angielskim, by się porozumiewać bez problemu podczas lekcji. Mimo tego, lekcje z Gordonem zawsze były dla mnie w pełni zrozumiałe i powoli wdrażałem się w tajniki władania angielszczyzną. Każda lekcja była doskonale zaplanowana co do minuty, lecz nie istniało coś takiego jak sztywna atmosfera. Zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób, niezależnie od tego, czy na nich była omawiana gramatyka, czy słownictwo, czy formy pisemne wymagane na różnych egzaminach.
            Nie należałem do grona najlepszych uczniów, wiele razy pytałem o to co było dla mnie niejasne, Gordon zawsze znajdował czas by spróbować omówić problem w inny, możliwie bardziej zrozumiały dla mnie sposób. Na tle wszystkich moich dotychczasowych nauczycieli języka angielskiego muszę przyznać, że wyróżniał się znacznie na plus i to on przeprowadził mnie przez drogę do opanowania języka, a swoją wiedzę mogę poświadczyć certyfikatem CAE.
Hubert

 
 
 
 
 
 

Teaching is art. When someone says „painting” I think of Picasso and when I hear „English” I think of Gordon. It may sound a little exaggerated but the truth is that during my six years of education I didn’t make as big progress as I did during three years of lessons with Gordon. Even though they lasted almost two hours, every time I felt it was just half an hour and after each lesson I just remembered the whole material thanks to lots of methods that helped me to memorise things: creating original sentences with new words or phrases or creating (spectacular) drawings. Gordon is the kind of teacher that students need: patient – he can explain one thing many times in many different ways until you get it, understanding and what is the most important in teaching: with a great sense of humor!

Zapisz

Julia

            Zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Pana Gordona, na które uczęszczałam przebiegały zawsze w przyjemnej atmosferze. Jest on osobą oddaną pracy dydaktycznej i angażującą się w prowadzenie lekcji. Przekazuje swoją wiedzę w przystępny, ale rzetelny sposób. Potrafił dostosować się do wymagań uczestników zajęć, biorąc pod uwagę ich indywidualne preferencje i potrzeby. Dbał o urozmaicony program zajęć, udzielając wielu cennych wskazówek. Mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Pan Gordon jest osobą kompetentną, obdarzoną zdolnością przekazywania wiedzy, doskonale motywującą do nauki, przez co nauczanie było realizowane na wysokim poziomie, przy pełnym zaangażowaniu grupy. Również różnorodność materiałów szkoleniowych powodowała, że nauka była skuteczna, a zajęcia mijały bardzo szybko, w dodatku w miłej i bezstresowej atmosferze, sprzyjającej konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim.

Na szczególną uwagę zasługuje również punktualność, kreatywność i otwartość Pana Gordona.

Z ogromną przyjemnością stwierdzam, że Gordon Leathem jest lektorem godnym polecenia.

Adrianna

 
 
 
 
 
 
v

Gordon był moim najlepszym nauczycielem języka angielskiego, miałem z nim bardzo dobre relacje. Jest człowiekiem bardzo otwartym, potrafi znaleźć indywidualny kontakt ze swoimi uczniami, co według mnie jest ważnym aspektem dla młodzieży i ułatwia naukę. Dzięki temu każdy  mógł z Gordonem porozmawiać o interesujących nas rzeczach, zostać po zajęciach i spytać się o radę, wyjaśnić wątpliwości związane z językiem. Na lekcjach dużo czasu było poświęcane ogólnoklasowej dyskusji na wiele tematów, w przeciwieństwie do zajęć prowadzonych przez innych nauczycieli nie były to sztuczne i nudne rozmowy, a żywa, zróżnicowana konwersacja. Gordon uczył mnie przez kilka lat i mogę szczerze powiedzieć, że to w głównej mierze dzięki niemu osiągnąłem poziom zaawansowany z języka angielskiego, co jest udokumentowane certyfikatem CAE.

Zapisz

Maciek

              Pan Gordon Leathem przez 5 lat był moim nauczycielem języka angielskiego w szkole językowej w Radomiu. Przez ten czas dał się poznać jako osoba chcąca przekazać każdemu uczniowi jak największą ilość wiedzy z zakresu tego języka. Z pewnością Pan Gordon potrafi nauczyć nawet tych najbardziej opornych uczniów jak czerpać przyjemność z nauki języków obcych. Każda prowadzona przez niego lekcja była starannie przygotowana, a materiał zawsze w całości zrealizowany. Każdym zajęciom towarzyszyły również rozmowy, dzięki którym każdy uczeń miał możliwość wykorzystania nauki nie tylko w teorii, ale też i w praktyce. Pan Gordon Leathem jest osobą życzliwą i bardzo pomocną, dlatego nigdy nie miałam obaw przed poproszeniem go o ponowne wytłumaczenie nowych zagadnień, co sprawiło, że język angielski stał się dużo prostszy do opanowania na wysokim poziomie. Moim zdaniem Pan Gordon potrafi znaleźć wspólny język zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi oraz młodzieżą, co pokazuje, że wykonuje swój zawód z pełnym zaangażowaniem.
Ola

 
 
 

Chcesz więcej informacji?

Odkryj idealny kurs dla Twojego dziecka już teraz! Poświęć tylko 2-3 min.

Nie masz teraz czasu na pisanie?
A może wolisz rozmawiać przez telefon?

Copyright © 2016-2019 getgo                                                                                                                     733-740-440    biuro@getgo.com.pl

Pin It on Pinterest

Share This